خبرنامه

برگزاری كارگاههاي بخوانيم و بدانيم در خانه كتابدار

برگزاری كارگاههاي بخوانيم و بدانيم در خانه كتابدار

ترويج استفاده از فرهنگنامه در كتابخانه فرخ دشت محمدشهر استان البرز

ترويج استفاده از فرهنگنامه در كتابخانه فرخ دشت محمدشهر استان البرز

ترویج فرهنگنامه در کوهدشت استان لرستان

ترویج فرهنگنامه در کوهدشت استان لرستان

فرهنگنامه در روستای زلزله زده گونجیک

فرهنگنامه در روستای زلزله زده گونجیک

شاهنامه خوانی و ترویج فرهنگنامه در یکی از کتابخانه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

شاهنامه خوانی و ترویج فرهنگنامه در یکی از کتابخانه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان


 

تازه های فرهنگنامه کودکان و نوجوانانفرهنگنامه در نیمکره جنوبی PDF چاپ نامه الکترونیک
شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۶:۲۸

فرهنگنامه در نیمکره جنوبی

پروین فخاری­نیا همکار فرهنگنامه­ای ما در سفر ودیدار از استرالیا، شهر بریزبین درمیان گروهی از ایرانیان مقیم استان کوئینزلند، به معرفی فرهنگنامه پرداخت.

  فخاری نیا نخست از طریق رادیو همراه (برنامه فرهنگی گروهی از جوانان بریزبین) برای ایرانیان مقیم استان صحبت کرد. سپس بعد از 3روز در میان یک گروه 25 نفری از علاقه­مندان به ایران و فرهنگ ایرانی به کمک 13 جلد فرهنگنامه، پوستر­ و تاشوهای ترویج خانواده که در دسترس بود و کتابهای نگاهی به سی سال فعالیت فرهنگنامه کودکان و نوجوانان، جوردیگر باید دید، کبوترسفید فرهنگنامه و سی دی معرفی فرهنگنامه که به منظور ترویج همراه داشت، فرهنگنامه و شورای کتاب کودک را به دهها نفر شناساند.فرهنگنامه، این اثرملی با ارزش، مانند همیشه، پس از تورق، توجه و تحسین جمعی را برانگیخت و همگان را شوق زده کرد. فخاری­نیا چنین بیان کرد: حیفم آمد که چنین اثر با ارزشی، با همت والای گروه بزرگی پدید می­آید و شما ایرانیان خارج از کشور آن را نشناسید، نداشته باشید واستفاده نکنید. امکان مصاحبه رادیویی و جمع کردن دوستان ایرانی را، اعضای خانواده برزو صدقی نژاد( همکار فرهنگنامه) و الهام کیوانی پدید آوردند، تا در شناساندن و ترویج استفاده از فرهنگنامه سهمی ادا کنند. کتاب مرجعی که در بسیاری موارد، برای ایرانیان خارج از کشور مورد نیاز و پاسخگوی پرسشهای بسیاری درباره ایران و جهان است.   

ادامه مطلب...
 
فرهنگنامه در کرمان PDF چاپ نامه الکترونیک
شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۵۶

حضور فرهنگنامه در جشنواره کودک کرماناز یکم تا هفتم مردادماه 90 جشنواره کودک در کرمان به دعوت شهرداری منطقه 3 و بنیاد شهید کرمان، در مجموعۀ خانه سینما تماشا در پارک شورا برگزار شد.

در این نمایشگاه فرهنگنامه کودکان و نوجوانان در کنار خانه کتابدار نیز غرفه داشت. گروه ترویج فرهنگنامه و ترویج خواندن در غرفه خود و همچنین از طریق رادیوی محل جشنواره، به بازدید کنندگان و برگزارکنندگان فرهنگنامه را معرفی کردند.

سپاس از شهرداری منطقه 3 کرمان که غرفه را رایگان در اختیار  فعالان شورای کتاب کودک قرار داده و همه هزینه های این سفر را نیز تقبل کرده بود.

از مروجان فرهنگنامه، خانم ها معصومه رعنا، فاطمه نکویی، فرشته قبادی و آذین اقلیدس  مسئولیت غرفه را به عهده داشتند و از مشاوران نوجوان خانم سحر طلادار و آقایان آریا و نوین شاهرودی آنان را همراهی کردند.

 

ادامه مطلب...
 
برگزاری جلسه مجمع عمومی سالیانه شرکت تهیه و نشر فرهنگنامه PDF چاپ نامه الکترونیک
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۴۰

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تهیه و نشر فرهنگنامه، با حضور سهامداران برگزار شد.

پیرو آگهی درج شده در روزنامه اطلاعات (به تاریخ های 25/3/90 و 30/3/90) ساعت 5 بعدازظهر روز سه شنبه 28/4/90 مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تهیه و نشر فرهنگنامه تشکیل شد. در ابتدای جلسه هیأت مدیره شرکت تهیه و نشر فرهنگنامه، مدیرعامل، بازرس قانونی و حسابرسان شرکت به ارائه گزارش های فعالیت های یک سال گذشته پرداختند و پس از انجام تشریفات قانونی و تجلیل و سپاس از آقای یحیی مافی و آقای محسن باقرزاده (اعضای هیئت مدیره پیشین)، سهامداران شرکت براساس دستور جلسه به انتخاب هیأت مدیره جدید پرداختند که خانم ها نیره بهبهانی و شهناز خانلو و آقایان علیرضا میرفخرایی، اکبر نعمتی و محمد تقی عرفانپور به عنوان اعضای اصلی، آقایان سید جلیل انوریه و احمد منصوری طهرانی به عنوان اعضای علی البدل، موسسۀ حسابرسی شراکت به عنوان بازرس اصلی و آقای مجید کشور پژوه به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

ادامه مطلب...
 
« ابتدا قبلی 25 24 23 22 21 بعدی انتها »

صفحه 25 از 25
Sitemap