خبرنامه
Powered by

Children's Book Council of Iran © 2011

 

تازه های فرهنگنامه کودکان و نوجوانانهم اندیشی شهریورماه (تجربه های ترویج فرهنگنامه) PDF چاپ نامه الکترونیک
شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۸:۲۱

هم اندیشی شهریور ماه فرهنگنامه به گزارش تجربه های ترویج فرهنگنامه و معرفی سایت فرهنگنامه اختصاص دارد.

 

 

خانم فرزانه اخوت هم اندیشی شهریورماه به دلیل تعطیلات ماه مبارک رمضان، در روز 15/6/90 برگزار می شود و به تجربه های ترویج فرهنگنامه، ترویج خواندن و معرفی سایت فرهنگنامه اختصاص دارد.

در بخش اول هم اندیشی این ماه، خانم فرزانه اخوت نویسنده و ویراستار و عضو خلاق و فعال گروه ترویج فرهنگنامه به ایراد گزارشی درباره تجربه­های ترویجی خود در شهرهای گوناگون ایران خواهند پرداخت و موضوع ضرورت برنامه ریزی فعال ترویجی برای سال تحصیلی آینده به بحث گذاشته خواهد شد.

بخش دوم این هم اندیشی به معرفی سایت فرهنگنامه به همکاران برای آشنایی با همه جنبه­های آن و درخواست مشارکت فعال و انتقادات و پیشنهادات برای سایت تازه تاسیس فرهنگنامه اختصاص خواهد داشت که این بخش را آقای علی رفیع از اعضای تیم سایت فرهنگنامه به عهده دارند.

 

ادامه مطلب...
 
پایان کارگاه تابستانی مشاوران نوجوان فرهنگنامه PDF چاپ نامه الکترونیک
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۳۵

 

کارگاه تابستانی مشاوران نوجوان فرهنگنامۀ کودکان و نوجوانان به پایان رسید و نوجوانان شرکت کننده در این کارگاه خود را برای ارائه گروهی اثر  خود آماده می کنند.

 

 

کارگاه تابستانی مشاوران نوجوان فرهنگنامه22 نفر از مشاوران نوجوان فرهنگنامه، 7 جلسه کار کارگاهی با موضوع تأتر را پشت سر گذاشتند و در جلسه پایانی که در روز سه‌شنبه 25 مرداد برگزار شد، به انتخاب چارچوب کلی یک نمایشنامه و تعیین نقش ها پرداختند و اکنون خود را برای اجرای گروهی طرح انتخاب شده آماده می کنند.

 اعضای گروه مشاوران نوجوان فرهنگنامه هر سال در برنامه ای تابستانی گرد هم می آیند تا به صورت گروهی در یک موضوع مشترک به کسب تجربه بپردازند. کارگاه تابستانی امسال نیز از 21 تیر ماه به صورت هفتگی در محل کتابخانه مرجع فرهنگنامه برگزار شد و آقای عباس (مهراو) نوری و خانم شهناز جمشیدی هدایت این کارگاه را بر عهده داشتند.  این تلاش ها که از ایده تا اجرای آن به صورت خلاقانه از سوی شورای مشورتی فرهنگنامه دنبال شد، در ماههای آینده به روی صحنه خواهد رفت.

 

 

 
برگزاری جلسه مجمع عمومی سالیانه شرکت تهیه و نشر فرهنگنامه PDF چاپ نامه الکترونیک
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۴۰

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تهیه و نشر فرهنگنامه، با حضور سهامداران برگزار شد.

پیرو آگهی درج شده در روزنامه اطلاعات (به تاریخ های 25/3/90 و 30/3/90) ساعت 5 بعدازظهر روز سه شنبه 28/4/90 مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تهیه و نشر فرهنگنامه تشکیل شد. در ابتدای جلسه هیأت مدیره شرکت تهیه و نشر فرهنگنامه، مدیرعامل، بازرس قانونی و حسابرسان شرکت به ارائه گزارش های فعالیت های یک سال گذشته پرداختند و پس از انجام تشریفات قانونی و تجلیل و سپاس از آقای یحیی مافی و آقای محسن باقرزاده (اعضای هیئت مدیره پیشین)، سهامداران شرکت براساس دستور جلسه به انتخاب هیأت مدیره جدید پرداختند که خانم ها نیره بهبهانی و شهناز خانلو و آقایان علیرضا میرفخرایی، اکبر نعمتی و محمد تقی عرفانپور به عنوان اعضای اصلی، آقایان سید جلیل انوریه و احمد منصوری طهرانی به عنوان اعضای علی البدل، موسسۀ حسابرسی شراکت به عنوان بازرس اصلی و آقای مجید کشور پژوه به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

ادامه مطلب...
 
« ابتدا قبلی 3 2 1 بعدی انتها »

صفحه 3 از 3
Sitemap